PDA

View Full Version : Are there any Abers from Croatia?

Willa
05-12-2011, 09:36 AM
Hey,

it just crossed my mind that there might be some Abers from Croatia. Am I right?! It would be nice to exchange thoughts and experiences!

Mirna
05-12-2011, 01:53 PM
I'm from Croatia and I agree it would be wonderful to gather all the :dancing: Cro-Abers writing/lurking on this forum! :pool:

Btw, for the last few hours, I've been very low on the EGS, trying and trying to get some better feeling thoughts/distract myself from all the contrast bugging me... and finally, I felt some relief and had an impulse to visit this forum. I rarely look at "Are there any abers from ___" topics, but now I just did and I'm so so so glad I did. Attracting this thread really made my day. :D

Willa
05-12-2011, 02:08 PM
haha!!! This is the LOA!!!! Brilliant! And I've just posted it today!!! My EGS is somewhere in the middle, but toward the upper scale!

Mirna
05-12-2011, 09:22 PM
yeah, LOA in action! :trampoline: :D

ljudiii ♥, javite se. :D :open:

Arpeggio
05-13-2011, 03:37 AM
I'm from Serbia! :smile:
I would so love to meet you guys somewhere, and I'm planning to visit Zagreb in November :smile:
Uzivajte, pozz iz suncanog i predivno prolecnog Beograda! Kisses!

sike3075
05-13-2011, 03:52 AM
bok,

I was wondering the same question is there somebody from Croatia. Nice to see you here.

LP
Siniša

Willa
05-13-2011, 04:48 AM
Siniša and Arpeggio WELCOME! Let's keep this ball rolling :down: and see who else is there!

guitar
05-13-2011, 04:54 AM
Pozdrav iz Makedonije! I was also searching for people from the Balkan on this forum.

Willa
05-13-2011, 04:57 AM
Pozdrav!

Arpeggio
05-13-2011, 05:00 AM
Dobrodosli svi! I love to have you here! Pisite na PM! I am soooooo happy to meet you guys!!!!!!!

Mirna
05-13-2011, 07:39 AM
:wave::flowers:

Svenja
05-13-2011, 08:06 AM
Hi, I'm reading this forum for so many months and finally am really inspired to make my first post.
Pozdrav svima :)

Willa
05-13-2011, 08:11 AM
Pozdrav i tebi!

Svenja
05-18-2011, 07:18 AM
Potaknuta jednim jucerasnjim Mirninim postom - koristite li engleske izraze ili prijevode?
Buduci da citam i slusam o ovome iskljucivo na engleskom, dosta koristim engleske izraze. Razmisljam i pisem mjesovito hr-eng, uvijek bar s nekim dodatkom engleskih rijeci.

Imate li vi neki 'svoj' rjecnik?

lordofthebling
05-18-2011, 07:19 AM
svi moji dnevnici su na engleskom sa neispravnim spelingom :)

Izabela
05-18-2011, 07:19 AM
Cao svima, pozdrav iz Srbije :wave: :smile:

lordofthebling
05-18-2011, 07:21 AM
Cao svima, pozdrav iz Srbije :wave: :smile:

kao da smo na Evroviziji
Ana ( Ljubljana, ali rodjena u Beogradu )

Izabela
05-18-2011, 07:55 AM
Hahaha, vala bas, Novi Sad calling, thank you for a wonderful tread :D

lordofthebling
05-18-2011, 08:15 AM
Hahaha, vala bas, Novi Sad calling, thank you for a wonderful tread :D
Abers Novi Sad- The world went wild!!!:)

Willa
05-18-2011, 09:22 AM
To answer Svenja! Hello to you dear Abers, drago mi je da naša grupica raste!:laugh::kiss:

Mirna
05-18-2011, 12:17 PM
Aaaaaajme, divno! :D Pozdrav svima još jednom! :open:

Potaknuta jednim jucerasnjim Mirninim postom - koristite li engleske izraze ili prijevode?
Buduci da citam i slusam o ovome iskljucivo na engleskom, dosta koristim engleske izraze. Razmisljam i pisem mjesovito hr-eng, uvijek bar s nekim dodatkom engleskih rijeci.

Imate li vi neki 'svoj' rjecnik?

Razmišljam na hrvatskom, al mi se citati vrte glavom na engleskom. :D Engleski me potiče - sve ono što i kako Esther formulira, a prijevodi A-H knjiga na hrvatskom su mi odbojni, iako mi je drago da se netko potrudio prevesti i izdati iste.

Ponekad mi se piše samo na engleskom, zapravo mi se ovih dana jako svidjelo pisati ovdje na forumu, budući da je atmosfera ovdje čarobno poticajna. :D
Kad pišem na hrvatskom, dodajem originalne termine koje ne želim prevoditi jer ih najbolje osjećam takve kakvi jesu i malo drukčije pristupam rampage-u, radim više digresija najčešće i mislim da svemu puno detljanije pristupam. Dakle više mi leži pisanje na hrvatskom kad sam u dosta visokom stadiju Vortexa. :D

lordofthebling
05-18-2011, 12:46 PM
:)
that's beautiful!

Mirna
05-18-2011, 12:50 PM
Well, thank you! :D

Enx
05-18-2011, 04:32 PM
Pozdrav iz Slovenije ;) ;) ;)

Izabela
05-18-2011, 04:38 PM
Jao, koliko nas je :woohoo: Trebalo bi promeniti naslov na "from former Yugoslavia" ili nesto slicno :D Bas mi je drago sto nas ima ovoliko koji se mozemo razumeti i na nasem maternjem jeziku a ne samo na engleskom :s11:

Arpeggio
05-19-2011, 01:14 AM
GUYS!!!!!! Dobro nam dosli svi!!! Ana i ja kao da smo vec veterani ovde pa vam zelimo dobrodoslicu!!!! Je l'tako Anchi!? :smile: Btw, kad ces za BG? Ima li sanse, ili cu ja pre doci u SLO?
Tako mi je drago da vas upoznam sve ovde!!!! :woohoo::woohoo::woohoo:
Sto se jezika tice, ja iskljucivo na engleskom pisem, sto BOPA, sto rampages, i uopste, kako biste preveli RAMPAGE, APPRECIATION, SOURCE? Ne ide, bar meni ne radi radnju, jednostavno sam u engleskom fazonu i to je to!!!! Izabela, New Now, ha!? :smile: (mala reminiscencija na kiks nase "poznate" voditeljke!!!!) Posalji mi e-mail adresu na pm, volela bih da se dopisujemo i eventualno setnemo U Bg ili NS! Volela bih sve da vas vidim, upoznam, hajde da se okupimo za neki vikend - negde!? bilo bi bas super, da imamo co-creation u REAL TIME REALITY! So, I've put it i my Vortex, it's done!!!
and, 12 points go to ALL OF US!!!!!
Love you guys!!! :s13::s13::s13:
Vesna
:kiss:

Mirna
05-19-2011, 01:28 AM
Da, da, da! :D
Tko prvi dobije konkretnu ideju za neki meeting, nek piše. Svakako nam je u Vortexu to,
Joj, kak je ovo lijepo! :hearts:

btw, bokbok, Enx! :) :wave:

Svenja
05-19-2011, 03:32 AM
Kako je ovo dobro, koliko nas samo ima :wave:
I ja koristim izraze rampage, appreciation, alignment... A neke ponekad i na hrvatskom - Izvor, Izvorna Energija, Unutarnje Bice. Mada imam svoje ime za UB (IB) i za UManagera pa mi je malo osobnije kad ima se obracam ;)

Nisam citala tekstove na hrvatskom, ali jesam na njemackom i nikako mi ne sjeda. Volim 'cuti' Estherin glas, nevjerojatno je koliko je ta zena lijepa i koliko ju je lako i ugodno slusati.
Slusala sam i druge channeler-e, ali joj nisu ni blizu (sto se mene tice).

Svenja
05-19-2011, 03:34 AM
Ali moram priznati da mi je super ovako razglabati o tome bas po svome.

Izabela
05-19-2011, 04:39 AM
Arpeggio, da da, New Now, hahahaahha, sto bi znacilo da si ti u White City :P :lol: Poslato ;)

Inace ja brkam engleski i srpski kad pisem, bukvalno malo ovako malo onako, najvaznije mi je da to u meni proizvede pravu emociju, tako da se uopste ne obazirem na jezik - olovka sama ide :)

Arpeggio
05-19-2011, 05:48 AM
:laugh::laugh::laugh: Yes, I am in White City!

Sve je irrelevant, imena, reci, godine, bilo sta spolja, jedino sto jeste relevantno je kako se osecam! :smile:
Pisem malo kasnije, sad idem na meeting :smile:
Kisses za sve vas na ovoj temi, i ceo forum!!!!!
I love being deliberate allower, I love life, I love everything!!!!!!

lordofthebling
05-19-2011, 05:56 AM
Volela bih sve da vas vidim, upoznam, hajde da se okupimo za neki vikend - negde!? bilo bi bas super, da imamo co-creation u REAL TIME REALITY! So, I've put it i my Vortex, it's done!!!
and, 12 points go to ALL OF US!!!!!
Wau! Baš imam druga( Engleza ) u Londonu i ono oni tamo imaju grupu, nalaze se i skupa meditiraju, ili šta ti ja znam, išli su zajedno da gledaju Mama Mia...
ali evo ti šta se dešava when you let go! Meni bi to bilo suuupppeeeeerrrr da se svi nadjemo. Volela bih da osmislimo vreme, ali ono znam da ćemo imati i svašta da podelimo...ćakulamo i to. Ako neko dolazi u Slo, neka mi se javi! Ima ovde da se kupi neki dobar, a jeftin šampanjac- hahaha, Anyway, zar ne bi bilo lepo da se nadjemo negde na obali???

lordofthebling
05-19-2011, 05:58 AM
I love being deliberate allower
:aniheart:

Mirna
05-19-2011, 06:14 AM
E znate ono kad je Esther ušla u lift i naišla na dečkića koji skače po liftu i viče:"Happy-happy-happy!" - e, tak se hepi ja sad osjećam kad čitam ovaj thread! lol
Vidimo se siiiigurno, samo je sad pitanje tko će prvi dobit inspiraciju za konkretan prijedlog. Nemam prijedlog, al imam entuzijazam i povjerenje u Svemiiiiir da će nam sugerirat neki super termin. :pool:
Totalno sam za obalu i ja, btw! :yes:

Willa
05-19-2011, 06:28 AM
Da, obala bi bila savršena ideja!

Rainsong
05-20-2011, 06:04 PM
Whoa, nisam ocekivao ovoliko nas sa Balkana. :)

-Pozdrav iz Srbije...

Izabela
05-20-2011, 06:09 PM
Nisam ni ja kada sam se tek pridruzila, a vidi sad, sve nas je vise i vise!!! Law of Attraction at work :)

Mirna
05-20-2011, 06:24 PM
:wave: :) :)